DOVOLENKA OD 29.5.2023 DO 15.6.2023 podrobnejšie info. tu:
Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pi 9.00-16.00)
Novinky
09.01.2022
ŠETRÍME VÁM ČAS
Už nemusíte chodiť na poštu a čakať v dlhých radoch pri okienku. Už sa nemusíte prispôsobovať kuriérovi, čakať kedy Vám zavolá. Od tohro roku sme roz... čítať celé
01.10.2020
Nová doprava
Nechce sa vám chodiť na poštu a stáť v rade? Nemusíte, vyberte si spôsob doručenia Kuriérom GLS. Doručenie k dverám + info e-mailom a SMS. (až 3 pokus... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
NOVINKY e-MAILOM

Nenechajte si ujsť nové tričká a darčeky! (max.1x za mesiac)

Tričká Zvieratá

Kabelky

Trickoshop300x100

 1. Úvod
 2. VŠETKO O NÁKUPE
 3. VÝMENA,ODSTÚPENIE OD ZMLUVY
Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy
 

TU SI MÔŽETE STIAHNÚŤ TLAČIVO NA ODSTÚPENIE OD ZMLUVY

ODSTÚPENIE KUPUJÚCEHO OD ZMLUVY-Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy

 

1.1. Kupujúci je oprávnený bez uvedenia dôvodu odstúpiť od zmluvy ,(ak nejde o predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek kupujúceho, napríklad ak ide o tričko s navrhnutým vlastným motívom) do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpenie od zmluvy a uplatnenie si práva, je kupujúci povinný predávajúceho o svojom rozhodnutí odstúpiť od zmluvy informovať, a to buď telefonicky (tel: +421 903 572 388), alebo e-mailom (e-mailová adresa: info@humornydarcek.sk), alebo listom zaslaným poštou na adresu: Anežka Sýkorová, Námestie slobody 1,OD-Prior,humorný darček, Prievidza 97101). Na tento účel môže kupujúci použiť priložené tlačivo (vyššie), nie je to však podmienkou. Aby bola dodržaná lehota na odstúpenie od zmluvy, je potrebné, aby kupujúci zaslal správu predávajúcemu najneskôr v posledný deň lehoty na odstúpenie od zmluvy.

1.2. V prípade odstúpenia od zmluvy je kupujúci povinný vrátiť tovar predávajúcemu nepoužitý, nepoškodený a s dokladom o jeho zakúpení. Tovar je potrebné zaslať späť na adresu: Anežka Sýkorová, Námestie slobody 1,OD-Prior,humorný darček, Prievidza 97101 v priebehu 14 dní odo dňa uplatnenia práva na odstúpenie od zmluvy. Lehota sa považuje za dodržanú v prípade, že kupujúci tovar odošle pred uplynutím 14 dňovej lehoty. Tovar je potrebné zaslať doporučene (predávajúci neručí za jeho prípadnú stratu alebo poškodenie počas prepravy). Náklady na vrátenie tovaru znáša kupujúci. Dodatočné náklady vzniknuté v dôsledku spotrebiteľom výslovne zvoleným iným spôsobom doručenia (napr. expresné doručenie do 24 hodín), ako je najlacnejší a bežne prijateľný spôsob doručenia ponúkaný predávajúcim nie je predávajúci povinný spotrebiteľovi uhradiť. 

1.3. Kupujúci zodpovedá za akékoľvek zníženie hodnoty tovaru v dôsledku zaobchádzania s ním iným spôsobom, než aký je potrebný na zistenie povahy, vlastností a funkčnosti tovaru. V prípade, že tovar stratí na svojej hodnote, predávajúci je oprávnený kupujúcemu znížiť vrátenú čiastku, pokiaľ zmena stavu, vlastnosti a funkčnosti tovaru súvisia priamo s tým, ako tovar používal a zaobchádzal s ním.

1.4. Spolu s tovarom musí kupujúci odovzdať všetky dokumenty týkajúce sa predmetného produktu (návod na obsluhu, záručný list, doklad o nadobudnutí a pod.), ktoré obdržal pri jeho kúpe.

1.5.  Produkt sa nevracia na dobierku! Takto zaslaný produkt sa neprijíma a vracia späť.

1.6.  Pri dodržaní vyššie uvedených povinností kupujúceho, predávajúci prevezme tovar späť a do 14 dní odo dňa odstúpenia zmluvy cenu zaplatenú za produkt alebo preddavok, ktorý kupujúci uhradil za produkt, vráti kupujúcemu vopred dohodnutým spôsobom späť (väčšinou bankovým prevodom na účet).

Podľa § 12 ods. 5 zákona o podomovom predaji a zásielkovom predaji, ak sa predávajúci a spotrebiteľ nedohodnú inak, spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, ktorej predmetom sú:

-    predaj tovaru zhotoveného podľa osobitných požiadaviek spotrebiteľa alebo tovaru určeného osobitne pre jedného spotrebiteľa alebo tovaru, ktorý vzhľadom na jeho vlastnosti nemožno vrátiť (t.j. ak ide o produkt s vlastným alebo vybraným potlačeným motívom).

 

TU SI MÔŽETE STIAHNÚŤ TLAČIVO NA VÝMENU TOVARU

VÝMENA TOVARU:

 

 • Kupujúci má možnosť výmenu tovaru za iný, alebo inú veľkosť ak tovar nebol používaný. Stáva sa, že netrafíte veľkosť trička. Ak sa Vám to stalo, bez čakania nám zavolajte (0903 572 388), alebo napíšte mail, aby sme to mohli čo v najkratšom čase vyriešiť vo váš prospech. Náklady na poštovné pri prvej výmene produktu znášame my (predávajúci).
 • Tovar (tričko) nám pošlite na adresu prevádzky TU:     alebo adresa je aj v spodnej časti na faktúte.
 • Vyžšie si staihnite si formulár alebo ak nemáte možnosť, stačí na lístok napísať za akú veľkosť alebo farbu chcete tričko vymeniť, Vaše meno a adresu a priložte to k tričku.
 • Ihneď po doručení vám pošleme nové.
 

 

NOVINKY E-MAILOM
Nenechajte si ujsť nové tričká a darčeky! ( max.1 x za mesiac)
Prečo nakupovať u nás
 • Nakupuj bezpečne
 • 100% spokojnosť našich zákazníkov
 • 14 dňová záruka vrátenia peňazí
 • Výmena tovaru zdarma
 • Osobný odber v Prievidzi v OD-PRIOR (Po-Pi 9.00-16.00)
 • Sme na trhu 12 rokov

Adresa do predajne

Anežka Sýkorová

Námestie slobody 1

OD-Prior Humorný darček

97101 Prievidza

Kontakt
Zákaznícka podpora:
(Po-Pi 9.00-16.00)
Copyright © 2009 – 2022 e-shop humornydarcek.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk