Humornydarcek.sk používa cookies aby vám mohol poskytnúť čo najkvalitnejšie služby. Pokiaľ chcete pokračovať na stránke potvrďte prosím používanie cookies.

arr3KOĽKO STOJÍ POŠTOVNÉ?Osobný odber v Prievidzi zadarmo :-) Objednáte nad 35,-€ a doprava máte zadarmo! Poštovné 2tr....

TOVAR V AKCII

CENA: 4,99 EUR
skladom
CENA: 4,99 EUR
skladom
CENA: 4,99 EUR
skladom

KONTAKT NA PREDAJŇU

Anežka Sýkorová
Moyzesa 1, OD-Vtáčnik
97101 Prievidza
tel: +421910582980
napíšte nám
OTVORENÉ:
Po-PIA od 9,00 do 17,00

 

 

 

 


O NÁS » ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
KEDY MI POŠLETE TOVAR?
  • Všetky objednávky vytvorené do 15,00 hod. (pracovný deň) sa snažíme odoslať ešte v ten deň, prípadne na druhý deň. Ak by sa stalo, že Vám ju nemôžeme odoslať do 24 hodín, budeme Vás telefonicky (ak sa nedovoláme tak e-mailom) kontaktovať.
  • Veľkoobchodné objednávky expedujeme do 7 prac. dní (podľa veľkosti objednávky)
KOĽKO STOJÍ POŠTOVNÉ?
  • Osobný odber v Prievidzi zadarmo :-)
  • Objednáte nad 40,-€ a poštovné máte zadarmo!
  • Poštovné 2tr. slovenskou poštou,doručenie 2-3dni  2,90€
  • Poštovné 1tr. slovenskou poštou,doručenie 1-2 dni  3,30€
  • Kuriérom-slovenskou poštou, doručenie obvykle do 24hod. 7,50€ (výhoda kuriérom je, že ak Vás nenájde doma, bude Vás telefonicky kontaktovať, vhodný spôsob pre doručenie do budov, kde je veľa firiem)
ČO, AK NESEDÍ VEĽKOSŤ?

Stáva sa, že ste obdarovanému netrafili veľkosť, prípadne farbu? Nevadí, zavolajte nám (0903572388) alebo napíšte (info zavináč humornydarcek bodka sk) pošlite tričko späť na adresu prevádzky a stačí ak na lístok napíšete za akú veľkosť, farbu chcete tričko vymeniť. Obratom Vám pošleme nové. Za výmenu neplatíte nič!

MÁTE VŠETKO SKLADOM?

Všetky tričká máme 100% skladom! Ostatný tovar 99%. Ak si objednáte niečo, čo by sme zhodou okolností náhodou nemali, ihneď Vás budeme kontaktovať o najbižšom naskladnení a odoslaní.

AKO POSTUPOVAŤ PRI REKLAMÁCII?

V prípade, že sa na výrobku vyskytne vada, ktorú ste nezavinili, doporučujeme aby ste nám to čo najskôr oznámili telefonicky (0903572388) alebo e-mailom (info zavináč humornydarcek bodka sk). Urýchlite tak celý proces.

  • Ak chcete poškodený výrobok vrátiť, nie je problém. Vrátime Vám celú časť sumy vrátane poštovného.
  • Ak chcete výrobok len vymeniť v dôlsledku vady, pošlite nám výrobok naspäť a čo najskôr vám pošleme nový a vrátime Vám peniaze za poštovné.
  • Záručná doba sa vzťahuje aj na výrobky predávané vo výpredajoch, či so zľavou. Ak je však poskytnutá zľava kvôli určitej vade tovaru, túto vadu potom nie je možné reklamovať.